Riepas smagai tehnikaiTurpmāk pie mums riepas kravas automašīnām, piekabēm, lauksaimniecības tehnikai, meža tehnikai, industriālās riepas, riepu kameras.

Riteņu diski kravas automašīnām un piekabēm.

Lauksaimniecības tehnikas diski un dubultdiski.

Visa veida riepu montāža un balansēšana.

Kravas, lauksaimniecības un industriālo riepu remonts, karstā vulkanizācija.

Ērta piebraukšana un stāvvieta jebkurai tehnikai.

SVARĪGI ZINĀT – Izvēloties kravas riepas, ir nepieciešams zināt, kādam transporta līdzeklim riepas paredzētas: vilcējspēkratam, autobusam, piekabei, puspiekabei vai arī spectehnikai. Īpaša uzmanība jāpievērš riepu darba apstākļiem – transportdarbi , zemes darbi, meža darbi. Kā piemēram, pareiza lauksaimniecības riepu izvēle un atbilstoša spiediena uzturēšana riepās var samazināt viena hektāra aparšanas laiku līdz pat 30%!

IESAKĀM - Traktortehnikai priekšroka jādot  radiālām riepām, jo palielinās nodilumizturība un braukšanas komforts. Arī transportdarbos un zemes darbos iesakām izvēlēties radiālās riepas, jo būtiski palielinās degvielas ietaupījums sakarā ar labāku saķeri ar augsni.Diagonālā veida riepas ir lētākas un pamatā ir domātas zemes darbiem un tikai nelieliem pārbraucieniem.Meža darbiem iesakām izvēlēties diagonālās riepas (vēlams ar metāla kordiem).

Mūsu riepu pārdevēji sniegs Jums profesionālu konsultāciju -kravas automašīnu riepu monitorings BEZ MAKSAS, regulāra protektora nodiluma kontrole klienta autobāzē, datu apkopošana, riepu izmaksu salīdzināšana uz nobraukuma kilometru, grafisku atskaišu sagatavošana, konsultācijas par piemērotāko un finansiāli izdevīgāko riepu izvēli.

Lenču iela 21, Cēsis

T.29 21 21 26

 

 

Kontakti

Rezerves daļas:        22008868
Serviss:                   26424253
Riepu tirdzniecība:     29212126
Riepu serviss:           22008869
Virsbūvju remonts:     28329537

Darba laiks

Pirmdien - Piektdien 8.00 - 18.00
Sestdien - 9.00 - 15.00
Svētdien - slēgts


Aptauja

Kas Jums ir noteicošais izvēloties vasaras riepas