Paplašinātā garantija Pirelli TyrelifeReiLat nomainīs visu izmēru bojātās Pirelli riepas bez maksas

Pateicoties pastiprinātajai klientu interesei, Pirelli Key Point paplašina TYRE life programmu un turpmāk, TYRE life paplašinātās garantijas nosacījumi darbosies uz visu izmēru Pirelli vieglo automašīnu, džipu un komerctransporta riepām.   

TYRE life – paplašinātā garantijas programma Pirelli riepām, kas ir papildus garantija jau esošajai standarta garantijai. Kļūstot par TYRE life programmas biedru, autovadītājs var veikt bezmaksas riepu apmaiņu mehānisku bojājumu gadījumā, ieskaitot arī riepu saduršanu, sagriešanu, sadedzināšanu, formas zaudēšanu un citus mehāniskus bojājumus, kas radušies riepu lietošanas rezultātā. Garantija darbojas 12 mēnešu laikā no riepu iegādes brīža. TYRE life  garantija zaudē spēku, ja riepas bojājumi radušies vandālisma rezultātā vai riepu montāžas laikā, kā arī, ja riepu protektors ir mazāks par 4 mm ziemas riepām un 3 mm vasaras riepām.

Par TYRE life programmas dalībnieku var kļūt, iegādājoties vismaz vienu Pirelli riepu komplektu (4 riepas), uz kuru attiecas TYRE life programmas noteikumi, un 30 dienu laikā no riepu komplekta pirkuma brīža reģistrējoties www.pkp.lv.

Kontakti

Rezerves daļas:        22008868
Serviss:                   26424253
Riepu tirdzniecība:     29212126
Riepu serviss:           22008869
Virsbūvju remonts:     28329537

Darba laiks

Pirmdien - Piektdien 8.00 - 18.00
Sestdien - 9.00 - 15.00
Svētdien - slēgts


Aptauja

Kas Jums ir noteicošais izvēloties vasaras riepas